Ads 468x60px

Sponsor Gösterimler

Facebook Yeni Hesap Aç - Sign up Facebook - Facebook Sign in

22 Eylül 2013 Pazar

Youtube MP3 Dönüştürme Programları

youtube mp3 dönüştürme programları
Youtube Dönüştürücü Programlar ve Siteler
         Youtube dünyanın en çok takip edilen sitelerinden biri. Durum böyle olunca youtube hakkında birçok program ve uygulama geliştirilmiş durumda. 

Youtube hakkında en iyi programlardan biri şüphesiz Youtube dönüştürücü programları. Bu programlarla bilgisayarımıza ve telefonumuza bu videoları istediğimiz şekilde yükleyebiliyoruz. Ayrıca bu dönüştürücülük görevini bazı siteler de üstlenmiş durumdalar. 

Youtube MP3 Org – Site (Türkçe)
http://www.youtube-mp3.org/tr Siteye bu linkten ulaşabilirsiniz. Site videolarınızı sadece MP3 e çeviriyor ve tamamen Türkçe. Tek yapmanız gereken Video urlsini almanız ve siteye yapıştırmanız. Videoyu dönüştür’e tıklayın ve videonuzu MP3 olarak alın. Üyelik yok, ücret yok…
Clip Converter CC – Site (Türkçe)
Clip Converter CC belki de video dönüştürücü sitelerin arasında en kaliteli sitelerden biri… Siz de bu siteyi kullanarak videolarınızı birçok formata dönüştürebilirsiniz.  Bu formatların arasında MP3, MP4, AAC, WMA, OGG, MP4, 3GP, AVI, MPG, WMV, MOV gibi uzantılar da bulunuyor. 

Desteklenen siteler ise Youtube, Direct Download, Dailymotion, Google Video, Sevenload, Myspace, Vimeo, Metacafe, Veoh gibi sıkça kullanılan video paylaşım platformları. Video linkini siteye yapıştırmanız ve dönüştürdükten sonra download’a basmanız yeterli olacaktır.
http://www.clipconverter.cc/tr/

YT Conv – Site (İngilizce)
YT Converter’da oldukça kaliteli bir dönüştürücü sitesi. Özellikle youtube için güzel hizmetler veriyor. Videolarınızı Standart ve High MP3, FLV, 176x144 veya 240p 3GP, MP4 veya DIVX olarak indirebiliyorsunuz.
http://ytconv.net/

Free Youtube to MP3 Converter – Program (İngilizce)
Youtube videolarını indirmeniz için tasarlanmış oldukça hafif bir program. Tamamen ücretsiz ve programın boyutu yaklaşık 1 mb kadar. Bu programı indirerek Youtube videolarınızı MP3, M4A, AAC, WMA, OGG, WAV, FALC, ALAC şeklinde indirebilirsiniz.
Program Linki: Tıklayınız

Free Video Converter – Program (Türkçe)
Çok kapsamlı bir program olan Free Video Converter oldukça profesyonel bir çalışma. Youtube linklerini bu programa yapıştırarak videoları AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, SWF, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android formatında indirebilirsiniz.
http://www.freemake.com/tr/free_video_converter/